May 2018

Sweetener

2. may 2018 at 19:36 | ♥Tori♥ |  »News
Ariana Grande 1. května 2018 oficiálně oznámila, že nové očekávané album AG4 má svůj název, tracklist a datum zveřejnění. ,,Album se jmenuje Sweetener, protože osvítí váš život a vstoupí do vašeho života světlo, které jste ztratili při špatných časech,'' objasňuje Ariana. ,,Osladí váš život,'' proto Sweetener. Oznámila, že tracklist obsažený ve videoklipu k 'No Tears Left To Cry' je pravý, ale písně nejosu popořadě. Album oficiálně vychází 20. srpna 2018, pre-order bude 20.července. Vše bylo oznámeno v show Jimmyho Fallona 1.května 2018. Ariana také oznámila, že každý měsíc 20. bude buď něco nového zvřejněno, nebo bude někde vystupovat. Album obsahuje 9 písní z toho první je 'Raindrops'. Babička Ariany miluje God is A Woman. ,,Mám pro vás spoustu překvapení,'' promluvila k Arianators Ariana. ,,Nemůžeme se dočkat,'' vzkazují Arianators. Ariana potvrdila spolupráci s Pharrelem Williamsem a dalšími hvězdami! Mrkněte na nový videoklip, vystoupení z March For Our Lives a Coachellu.

TRACKLIST
1.Raindrops
2.No Tears Left To Cry
3. Sweetener
4. The Light is Coming
5. R.E.M.
6. God Is A Woman
7. ?
8. ?
9. ?

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Ariana Grande - No Tears Left To Cry

2. may 2018 at 19:10 | ♥Tori♥ |  »Videos/Performances/Interviews
Ariana zveřejnila 20. dubna o půlnoci amerického času svůj nový singl z očekávaného alba. Píseň nese název 'No Tears Left To Cry'. Ariana ve videoklipu vysvětluje těžké časy za poslední dva roky, mezi něž se rovněž řadí teroristický útok v anglickém Manchesteru na jejím turné Dangerous Woman, kde zemřelo 22 mladých lidí a bylo zraněno přes stovky mladých i dětí. Ariana objasňuje celou situaci tím, že je vzhůru nohama, což chrakterizuje těžké časy. Jelikžo byla silná a její fanoušci ji podrželi, dostává se z toho a je velmi silná. Na konci videa je malá včelka, která je symbolem Manechesteru a kterým charakterizuje tohle město.

Ariana Grande - Coachella 2018

2. may 2018 at 19:03 | ♥Tori♥ |  »Appearances/Performances
Ariana Grande vystoupila 20. dubna 2018 na kalifornském festivalu s názvem Coachella. Zazpívala svou novou píseň z nového alba s názvem 'No Tears Left To Cry'. Píseň odkazuje na událost z 22. května roku 2017, kterou byl teroristický útok v Manchesteru na jejím Dangerous Woman Turné.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Ariana Grande - Be Alright at March For Our Lives

2. may 2018 at 18:57 | ♥Tori♥ |  »Appearances/Performances
24. března 2018 proběhla obrovská demonstrace v americkém Washingtonu na protest proti zbraním a násilí. Mělo být povoleno učitelům vlastnit zbraně vzhledem k nedávným událostem ohledně útoků ve školách. Sešel se obrovský dav lidí, kteří protestovali. Celou akci organizovali studenti škol, kteří jsou zásadně proti rozhodnutí o zbraních. Nechyběly dojemné a emocionální proslovy, a také vystoupení různých amerických celebrot, mezi které patřily Demi Lovato, Milex Cyrus i Ariana Grande. Ariana zazpívala píseň 'Be Alright' s Arianina 3. alba s názvem 'Dangerous Woman'.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku